Temples du Soleil Pichu
Hotel beskrivelse
Le Temples du Soleil Pichu er beliggende central og her er pisterne lige uden for døren. Der er restaurant, bar og supermarked beliggende i samme bygning som lejlighen.
Værelser
I Temples du Soleil Pichu kan vi tilbyde:
2-værelses lejlighed til 4 personer:
Denne lejlighed er på 28 m2 med balkon beliggende på 3. etage. Stue/ opholdsrum med TV, sovesofa og spiseplads. Lille køkken med mikroovn, kogeplader, køleskab og opvaskemaskine. 1 soveværelse med 2 enkeltsenge. 1 bad/ toilet.
Fakta
Fakta Temples Soleil Pichu
| Liftkort | Inkluderet |
| Pension | Ingen |
| Afstand til lift | 75 m |
| Afstand til piste | 50 m |
| Afstand til Centrum | 200 m |
| Afstand til skibus | 50 m |
| Reception | Ja |
| Restaurant | Ja |
| Slutrengøring | Ja, mod betaling |
| Sengelinned/ håndklæder | Inkluderet |
| Internet | Ja, mod betaling |
| Pool | Nej |
| Bar | Ja |
| Wellness | Ja, mod betaling |
| Parkering | Nej |