Temples du Soleil Nazca
Hotel beskrivelse
Temples du Soleil Nazca ligger i den nedre del af Val Thorens i bydelen Rue de Soleil med pisterne lige uden for døren og 50 meter til indkøb.
Værelser
2-værelses lejlighed til 4 personer:
Denne lejlighed er på 28 m2 med balkon beliggende på 4. etage. Stue/ opholdsrum med TV, spiseplads og sovesofa. Lille køkken med kogeplader, mikroovn, opvaskemaskine og køleskab. 1 soveværelse med dobbeltseng. 1 bad/ toilet.
Fakta
Fakta Temples du Soleil Nazca
| Liftkort | Inkluderet |
| Pension | Nej |
| Til piste | 0 m |
| Til lift | 0 m |
| Centrum | 0 m |
| Skibus | 0 m |
| Indkøb | 50 m |
| Skileje | 50 m |
| Sengelinned/ håndklæder | Inkluderet |
| Slutrengøring | Ja, mod betaling |
| Parkering | Nej |
| Lounge | Nej |
| Bar | Nej |
| Skirum | Nej |
| Internet | Ja, mod betaling |
| Wellness | Nej |