Gudbrandsgard Apartment 10
Hotel beskrivelse
Denne lejlighed til 8 personer er smagfuldt og lækkert indrettet og har panoramaudsigt over skianlægget og Gudbrandsdalen. Her er ski-in/ ski-out.
Lejligheden er på 117 m2 med 3 soveværelser og 2 badeværelser. Den er indrettet med stue med sofa, TV, pejs og spiseplads. Veludstyret køkken med komfur, køleskab, fryser og opvaskemaskine. Lejligheden ligger i tilknytning til Gudbrandsgard Hotell, derfor kan hotellets pool og træningsrum benyttes når der er ledig kapacitet. Der er tillæg en parkeringsplads i en opvarmet parkeringskælder.
Yderligere information:
- Kæledyr tilladt mod tillæg
- Check-in efter kl. 17.00/ check-ud senest kl. 11.00
Værelser
Lejligheden er indrettet med:
3 separate soveværelser:
Soveværelse 1: Dobbeltseng
Soveværelse 2: Familiekøje
Soveværelse 3: Familiekøje
2 badeværelser:
Badeværelse 1: Bad, toilet, vaskemaskine, tørretumbler og sauna
Badeværelse 2: Bad og toilet
Fakta
Fakta Gudbrandsgard Apartment 10
| Liftkort | Ikke inkluderet |
| Pension | Ingen |
| Afstand til lift | 100 m |
| Afstand til piste | 0 m |
| Afstand til centrum | 0 m |
| Reception | Nej |
| Restaurant | Nej |
| Slutrengøring | Inkluderet |
| Håndklæder/ sengelinned | Kr. 145,- pr. person * |
| Internet | Wi-fi |
| Pool | Ja, Gudbrandsgard Hotell |
| Bar | Ja, Gudbrandsgard Hotell |
| Wellness | Nej |
| Parkering | Ja |
*Sengelinned og håndklæder kan ikke tilkøbes på destinationen, det skal tilkøbes hjemmefra og senest 14 dage før ankomst.