Gudbrandsgard Apartment 1
Hotel beskrivelse
Smagfuld og lækker lejlighed til 7 personer med panoramaudsigt over skianlægget og Gudbrandsdalen. Her er Ski-in/ ski-out og lejligheden ligger midt på pisten i forbindelse med Gudbrandsgard Hotell.
Lejligheden er på 78 m2 med 3 soveværelser og 2 badeværelser. Rummelig stue med sofa, TV, pejs og spiseplads. Veludstyret køkken med komfur, køleskab, fryser og opvaskemaskine.
Yderligere information:
- Kæledyr ikke tilladt
- Egen parkeringsplads i opvarmet kælder
- Hotellets pool og træningsrum kan benyttes ved ledig kapacitet
Værelser
Lejligheden er indrettet med:
3 soveværelser:
Soveværelse 1: Dobbeltseng
Soveværelse 2: Familiekøje
Soveværelse 3: Dobbeltseng
2 badeværelser:
Badeværelse 1: Bad, toilet og vaskemaskine
Badeværelse 2: toilet
Fakta
Fakta Gudbrandsgard Apartment 1
| Liftkort | Ikke inkluderet |
| Pension | Ingen |
| Afstand til lift | 100 m |
| Afstand til piste | 100 m |
| Afstand til centrum | 0 m |
| Reception | Nej |
| Restaurant | Nej |
| Slutrengøring | Inkluderet |
| Håndklæder/ sengelinned | Kr. 145,- pr. person * |
| Internet | Wi-fi |
| Pool | Ja, Gudbrandsgard Hotell |
| Bar | Ja, Gudbrandsgard Hotell |
| Wellness | Nej |
| Parkering | Ja |
*Sengelinned og håndklæder kan ikke tilkøbes på destinationen, det skal tilkøbes hjemmefra og senest 14 dage før ankomst.