Bjønnliskardet 25
Hotel beskrivelse
Bjønnliskardet 25 er en hyggelig lille hytte på 36 m2 med plads til 5 personer. Her er ski-in/ Ski-out og langrendsløjper lige uden for døren. Hytten er perfekt til en lille familie eller er par venner på tur. Efter en lang dag op pisterne kan man slappe af, nyde den god stemning i hytten og varmen fra pejsen.
Hytten er indrettet med stue med sofa og TV. Veludstyret køkken med køleskab og komfur.
Yderligere information:
- Husdyr ikke tilladt
- Check-in fra kl. 17.00/ check-ud senest kl. 11.00
Værelser
Hytten er udstyret med et soveværelse med en familiekøje og 1 køjeseng og der 1 badeværelse med bad og toilet.
Fakta
Fakta Bjønnliskardet 25
| Liftkort | Ikke inkluderet |
| Pension | Ingen |
| Afstand til lift | 1100 m |
| Afstand til piste | 450 m |
| Afstand til centrum | 1100 m – Kvitfjell Vestsiden |
| Reception | Nej |
| Restaurant | Nej |
| Slutrengøring | Inkluderet |
| Håndklæder/ sengelinned | Kr. 145,- pr. person * |
| Internet | Nej |
| Pool | Nej |
| Bar | Nej |
| Wellness | Nej |
| Parkering | Ja |
*Sengelinned og håndklæder kan ikke tilkøbes på destinationen, det skal tilkøbes hjemmefra og senest 14 dage før ankomst.