Apartment Monuth
Hotel beskrivelse
Monuth er et hus med flere lejligheder beliggende 5 minutters gang fra centrum af Bad Gastein. Skibussen kører 15 meter fra huset og der er 1,5 km til liften. I huset er der sauna og der er parkering ved huset.
Værelser
2-værelses lejlighed til 4 personer:
Meget hyggeligt indrettet med indgang. Stue/soveværelse med 1 dobbelt sovesofa, spisehjørne og TV. 1 soveværelse med dobbeltseng. 1 bad/ toilet. Åbent køkken med kogeplader, ovn, opvaskemaskine, Brødrister, kedel, elektrisk kaffemaskine. Flotte panoramaudsigt over bjergene.
Fakta
Fakta Apartment Monuth
| Liftkort | Inkluderet |
| Pension | Ingen |
| Håndklæder/ sengelinned | Inkluderet |
| Slutrengøring | Inkluderet |
| Restaurant | Nej |
| Bar | Nej |
| Lounge | Nej |
| Wellness | Sauna |
| Pool | Nej |
| Skirum | Nej |
| Internet | Inkluderet |
| Afstand til piste | 800 m |
| Afstand til lift | 800 m |
| Afstand til centrum | 30 m |