Lejlighed Bella Vista
Hotel beskrivelse
Lejlighed Bella Vista ligger i hyggeligt hus med flere lejligheder på en rolig beliggenhed i udkanten af Bad Hofgastein. Lejligheden er 2-værelses og har plads til 4 personer, der delvist renoveret i 2019.
I huset er skirum, vaskemaskine og tørretumbler (mod tillæg). Der er parkering ved huset.
Skibussen kører ca. 100 meter fra huset og der 300 m til nærmeste indkøb. Bymidten ligger 900 meter fra huset.
Værelser
Fakta
Fakta om Lejlighed Bella Vista
| Liftkort | Inkluderet |
| Pension | Ingen |
| Håndklæder/ sengelinned | Inkluderet |
| Slutrengøring | Inkluderet |
| Restaurant | Nej |
| Bar | Nej |
| Lounge | Nej |
| Wellness | Nej |
| Pool | Nej |
| Skirum | Ja |
| Internet | Nej |
| Afstand til piste | 1000 m |
| Afstand til lift | 1000 m |
| Afstand til centrum | 150 m |